Kolejne zakupy MPK

   Miło nam poinformować, że w dniu 16 czerwca 2015r. pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Siedlcach Sp. z o.o. a  MAN TRUCK & BUS Polska Sp. z o.o. nastąpiło podpisanie umowy zakupu  niskopodłogowego autobusu miejskiego klasy MIDI.

DSC00412

   Umowa jest wynikiem przeprowadzonego postępowania przetargowego,  w którym Firma MAN złożyła najkorzystniejszą ofertę. Nowy pojazd typu Lion’s City M, A47 będzie spełniał najwyższą obowiązującą normę czystości spalin EURO VI i będzie  wyposażony we wszystkie funkcjonujące w naszym przedsiębiorstwie niezbędne systemy poprawiające użyteczność i bezpieczeństwo podróżowania.  Należy wspomnieć, że będzie to piąty tej klasy i typu autobus we flocie spółki.
   Zgodnie z umową planowany termin przekazania pojazdu nastąpi w grudniu 2015r.
Nowy pojazd zastąpi starego wyeksploatowanego wysokopodłogowego Jelcza 120M i tym samym przedsiębiorstwo dołączy do grona firm posiadających 100% taboru niskopodłogowego.

 

kartamiejska2

 
Stacja paliw MPK
ul. Starzyńskiego 20
poleca paliwa
w następujących cenach:

Benzyna Pb 95  -  4,63 zł/litr

Olej Napędowy  - 4,41 zł/litr
               

 

Z głębokim żalem żegnamy wieloletniego pracownika naszego Przedsiębiorstwa

Ś.P.

Arkadiusza Kamila Więska

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Zarząd i Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Siedlcach Sp. z o.o..

 wzor4

rozkladstacja

stacja diagnostycznamyjnia

Logo Mazowaze dla rozwoju Mazowsza

Wyślij opinię

BIP

 bip2

Autobusem do Parku Wodnego