Autobus na testach – Mercedes CITARO

  Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach dzięki uprzejmości firmy Evo Bus Polska testuje najnowszy model autobusu miejskiego produkowanego seryjnie przez koncern Mercedesa.

 Citaro 628

Testowany pojazd to Mercedes Citaro 628 02 w wersji 12 metrowej, posiadający 27 miejsc siedzących, wyposażony jest we wszystkie systemy umożliwiające stuprocentowe wykorzystanie pojazdu na naszych liniach, w pełni dostosowany do systemu Siedleckiej Karty Miejskiej.

Citaro 628 02
  Pojazd wyposażony jest w silnik EURO VI o pojemności 7,2dm3 z innowacyjnym systemem rekuperacji energii umożliwiającym do 8% oszczędności w zużyciu paliwa przy eksploatacji warunkach miejskich. Uzyskana w trakcie hamowania pojazdu energia magazynowana jest w kondensatorach i oddawana do układu elektrycznego pojazdu odciążając w ten sposób pracę alternatorów.
  W autobusie poza wszystkimi udogodnieniami dla pasażera zamontowane zostały podświetlenia w postaci pomarańczowych taśm LED na poręczach umożliwiających lepszą ich lokalizację osobom słabo lub niedowidzącym.

  Autobus będzie można spotkać na naszych ulicach do 06.11.2015r.

kartamiejska2

 
Stacja paliw MPK
ul. Starzyńskiego 20
poleca paliwa
w następujących cenach:

Benzyna Pb 95  -  5,00 zł/litr

Olej Napędowy  -  5,00 zł/litr
               

 

my BUS ONLINE

ROZKŁAD JAZDY W TELEFONIE

logo 180 120 my BUS

rozkladstacja

stacja diagnostycznamyjnia

logo-program

Wyślij opinię

BIP

 bip2

Autobusem do Parku Wodnego