Dla pasażerów
Linie
Ulice
Miejscowości
Lista przystanków
na linii
43
Lista przystanków na linii 43 w kierunku GRĘZÓW
1
(12)Siedlce Sokołowska pętla
2
(07)Siedlce Sokołowska rondo Deyny
3
(05)Siedlce Sokołowska Mieszka I
4
(03)Siedlce Sokołowska Żytnia
5
(01)Siedlce Sokołowska ks.Popiełuszki
6
(01)Siedlce Wojskowa Cmentarna
7
(06)Siedlce Galeria Siedlce
8
(08)Siedlce Piłsudskiego 10 Lutego
9
(02)Siedlce Warszawska Prądzyńskiego
10
(04)Siedlce Warszawska rondo Skłodowskiej-Curie
11
(06)Siedlce Warszawska Łomżyńska
12
(08)Siedlce Zalew
13
(10)Siedlce Warszawska Daszyńskiego
14
(11)Nowe Iganie-McDonald's
15
(09)Nowe Iganie-Prądzyńskiego
16
(07)Nowe Iganie-Szkoła
17
(05)Nowe Opole-Okrężna
18
(03)Stare Opole-Skrzyżowanie
19
(05)Gręzów
20
(03)Gręzów
21
(01)Gręzów
do góry