Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obrazujących nasz tabor, jak również najważniejsze wydarzenia.

Nasz tabor

MPK w obiektywie

Inwestycja OSKP

Z dniem 1 grudnia 2010r. został oddany do użytku nowy budynek Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Budowa nowego budynku Stacji Kontroli Pojazdów została rozpoczęta na terenie zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa komunikacyjnego w Siedlcach. Po raz pierwszy ekipa budowlana pojawiła się pod koniec stycznia, jednak z powodu uciążliwej zimy trzeba było wstrzymać inwestycje w oczekiwaniu na bardziej sprzyjające warunki pogodowe.

W pierwszych dniach marca rozpoczęte zostały prace przygotowawczo-geodezyjne związane z wytyczeniem terenu pod nowy budynek. Na plac budowy wprowadzony został pierwszy ciężki sprzęt.

Dzięki nowej inwestycji MPK w Siedlcach związanej z budową stacji diagnostycznej podniesiony zostanie standard obsługi klientów. Ten nowoczesny obiekt będzie składał się z dwóch stanowisk; jednego uniwersalnego do wszystkich pojazdów, drugiego do pojazdów o dmc do 3,5 t. O łącznej powierzchni ponad 337m2.

Badania przeprowadzane w nowym obiekcie odbywać się będą na urządzeniach spełniających najwyższe standardy techniczne jak i najnowsze wymogi bezpieczeństwa.
Zakres obsługi pojazdów nie ulegnie zmianom i nadal będzie obejmował uprawnienia Okręgowej Stacji Kontroli.

Całkowity koszt nowej inwestycji opiewa na sumę około 1400000 zł, którą w całości przedsiębiorstwo pokrywa ze swoich środków własnych.

15 lat minęło...

Sadzenie Dębów Trzeciego Tysiąclecia

Więcej artykułów…

  1. 20 lat minęło...